الگوریتم Mobilegeddon گوگل را بشناسید

الگوریتم Mobilegeddon گوگل چیست؟

گوگل بعد از ارائه الگوریتم های پاندا، پنگوئن و … به فکر ایجاد یک تغییر جدید در موتور جستجوی خود افتاده است که آن را با نام Mobilegeddon معرفی کرده است. البته تا این زمان که این مقاله در حال تایپ است، این الگوریتم به طور رسمی و کامل راه اندازی نشده است و در حال کار به صورت آزمایشی است. اما قطعا خیلی زود به صورت کامل شروع به کار خواهد کرد.

الگوریتم Mobilegeddon گوگل برای این ساخته شده است تا تمام سایت هایی که ریسپانسیو و واکنش گرا نیستند را از نتایج جستجوی خود حذف کند و با این کار عرصه برای سایت های کاربرپسندتر و واکنش گرا باز شود. اگر به اکثر سایت های دولتی کشورمان توجه کنید متوجه می شوید که طراحی بسیار قدیمی دارند و بیشتر آن ها با صفحات اسمارت فون ها سازگاری ندارند. اما اگر شما دارای وب سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید، همین الان سایت خود را چک کنید تا مطمئن شوید واکنش گراست و اگر نبود سریعا به فکر راه چاره باشید.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که سازگاری سایت با صفحه نمایش گوشی هوشمند به چه معناست؟ گوگل در این زمینه هم اظهاراتی ارائه کرده است که به طور خلاصه آن ها را شرح خواهیم داد.


تاثیر الگوریتم Mobilegeddon گوگل بر سئو سایت

یکی از ویژگی های الگوریتم Mobilegeddon گوگل این است که تمام صفحات سایت را به صورت جداگانه بررسی خواهد کرد. یعنی اگر شما صفحه اصلی سایت را برای موبایل بهینه کنید و به صفحات دیگر کاری نداشته باشید، گوگل نیز فقط به همان صفحه اصلی نمره مثبت خواهد داد و دیگر صفحات سایت شما را از نتایج حذف می کند. به نظر شما الگوریتم Mobilegeddon گوگل چه تاثیری بر سئوی سایت خواهد گذاشت؟


برای خواندن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید .


https://learndl.ir/mobilegeddon/

/ 0 نظر / 13 بازدید